مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

هنوز معلوم نیست که کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند از این بسته الحاقی به صورت رایگان بهره‌مند شوند یا خیر!

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

بسته الحاقی بازی Battlefield 1 با نام In the Name of the Tsar، هم‌اکنون به صورت رایگان دردسترس است. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

احتمالا، با توجه به معرفی نسخه جدید سری بازی‌های بتلفیلد با نام Battlefield V، الکترونیک آرتز تصمیم گرفته است تا یکی از بسته‌های الحاقی بازی Battlefield 1 را به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار دهد. پس هم‌اکنون می‌توانید، بسته الحاقی In the Name of the Tsar را که شش سرباز و نقشه به بازی اضافه می‌کند، به صورت رایگان برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان دریافت کنید. لازم به ذکر است که الکترونیک آرتز، اعلام نکرده که کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند از این بسته‌الحاقی به صورت رایگان بهره‌مند شوند یا خیر و باید صبر کنیم و ببینیم این کمپانی چه اقدامی در این رابطه خواهد کرد.

بسته الحاقی In the Name of the Tsar، برای اولین بار در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۸ شهریور ۱۳۹) عرضه شد که سربازان روسی، ۶ نقشه، ۱۱ اسلحه جدید و وسایل نقلیه جدیدی به بازی اضافه می‌کرد. این DLC در حالت عادی، ۱۵ دلار قیمت دارد ولی دارندگان کنسول‌ها، هم‌اکنون می‌توانند به صورت رایگان آن را دریافت کنند.

اوائل این ماه نیز، اولین بسته الحاقی بازی Battlefield 1 که They Shall Not Pass نام دارد هم به مدت محدودی به صورت رایگان دراختیار گیمرها قرار گرفته بود. این احتمال وجود دارد که، سومین و چهارمین بسته‌های الحاقی بازی که با نام Turning Tides و Apocalypse شناخته می‌شوند هم، به صورت رایگان دردسترس باشند اما هنوز چیزی در این رابطه اعلام نشده است.


منبع Game Spot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.