مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

شاید این تصویر، مربوط به تریلر بازی در E3 2018 باشد!

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

هیدئو کوجیما، تصویری جدید از بازی موردانتظار Death Stranding منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

خالق افسانه‌ای سری بازی‌های Metal Gear Solid، هیدئو کوجیما، امروز تصمیم گرفت که یک تصویر از بازی Death Stranding منتشر کند. در این عکس، می‌توانیم پوششی زیبا از خزه‌ها را مشاهده کنیم و ظاهرا برخلاف تریلرهایی که تا به حال منتشر شده‌اند، در بازی صرفا شاهد فضاهای ویران شده و سرد نخواهیم بود.

در زیر می‌توانید تصویر منتشر شده توسط کوجیما را مشاهده کنید:

در حال حاضر ما می‌دانیم که بازی Death Stranding، بخشی از کنفرانس E3 امسال سونی خواهد بود و این امکان وجود دارد که این تصویر، مربوط به تریلر جدید این بازی مرموز باشد. متاسفانه، چیزی بیشتر از این نمی‌دانیم و باید حدود یک ماه دیگر تا زمان برگزاری کنفرانس اختصاصی سونی در همایش E3 2018 صبر کنیم تا ببینیم این بار کوجیما چه چیزی برای ما تدارک دیده است.

بازی Death Stranding، برای اولین بار در جریان کنفرانس اختصاصی سونی در E3 2016 به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ معرفی شد. این بازی، با موتو Decima که آثاری نظیر، Horizon Zero Dawn توسط آن توسعه پیدا کرده‌اند، دردست ساخت قرار دارد. هنوز هیچ‌گونه تاریخ انتشاری برای بازی Death Stranding اعلام نشده است.


منبع Dual Shockers
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.