مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

احتمال تبدیل ساخت دنباله‌ی Horizon Zero Dawn قوت گرفت

نویسنده   سورنا رضایی  |

در جریان جلسه‌ای که به مناسبت روز سرمایه گذار در توکیو برگزار شد، شرک سونی جزئیات جدیدی از برنامه‌های خود برای ایجاد بهبود در روند تولید عناوین انحصاری منتشر کرد. با گیمان همراه باشید.

جان کودرا، رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، در جریان کنفرانس جزئیات جدیدی را از برنامه‌های سونی برای بهبود در روند تولید عناوین انحصاری ارائه داد. با توجه به صحبت‌های کودرا، در حال حاضر چندین بازی در حال توسعه هستند که این موضوع، یک روال همیشگی است. همچنین روند تولید عناوین انحصاری در سال مالی ۲۰۱۸ (از آوریل ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹) در مقایسه با سال مالی ۲۰۱۷ (از آوریل ۲۰۱۷ تا مارس ۲۰۱۸) نه تنها بهبود خواهد یافت، بلکه تعداد بازی‌های در دست توسعه نیز افزایش خواهد یافت. در نتیجه، هزینه‌های سونی در طول این سال افزایش خواهد داشت.

در اواخر جلسه‌ی پرسش و پاسخ، کودرا گفت افزایش سرمایه گذاری روی بازی‌های شخصی، تنها به معنی افزایش تعداد آی‌پی‌ها نیست و می‌تواند به معنای تبدیل آی‌پی‌های قدرتمند و موفق سونی همانند Horizon Zero Dawn و نسخه‌ی جدید God of War به فرنچایز‌ باشد. اگر  این اتفاق رخ دهد، تجارت مرتبط با آن‌ها نیز گسترش خواهد یافت که این اتفاق نیز افزایش درآمد را به همراه دارد.

با در نظر گرفتن صحبت‌های کودرا درباره‌ی افزایش تعدادبازی‌های شخصی و انحصاری در دست توسعه، می‌توان انتظار داشت که سونی به دنبال پشتیبانی قدرتمند از کنسول پلی‌استیشن ۵ است، زیرا احتمال عرضه‌ی بازی‌هایی که در آینده‌ی نزدیک روند توسعه‌ی آن آغاز می‌شود برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بسیار پایین است. همچنین جزئیات بیشتری از سرمایه‌ گذاری سونی روی بخش تحقیق و توسعه منتشر شد که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

علاوه بر این‌ها، در جریان جلسه از کودرا درباره‌ی کنسول نسل آینده‌ی سونی پرسیده شد که متاسفانه از پاسخ دادن به آن طفره رفت.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.