مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

فصل جدید در سال 2019 عرضه خواهد شد

نویسنده   سورنا رضایی  |

استودیو تل‌تیل گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، از تاخیر در عرضه‌ فصل دوم The Wolf Among Us خبر داد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

فصل دوم The Wolf Among Us قرار بود در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی، برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همچنین تلفن‌های همراه دارای دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شود، اما این اتفاق نخواهد بود، زیرا با توجه به پستی که در وبسایت رسمی تل‌تیل گیمز قرار گرفته است، عرضه‌ی این بازی تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاده است.

تل‌تیل گیمز در بیانیه‌ی خود اعلام کرده که تاخیر در عرضه‌ی فصل دوم The Wolf Among Us، نتیجه‌ی تغییرات بنیادینی است که از زمان معرفی این بازی در تابستان گذشته در ساختارهای این استودیو رخ داده است. در متن بیانیه‌ اشاره‌ی مستقیمی به این تغییرات نشده است، اما احتمالاً به اخراج ۲۵ درصد از کارمندان این استودیو در اواخر سال گذشته اشاره دارد. تل‌تیل گیمز در ادامه گفت از این زمان اضافه، برای بهبود کیفیت نهایی بازی استفاده خواهد کرد:

زمان بیشتر این اجازه را به ما می‌دهد تا نه تنها روی کیفیت نهایی بازی تمرکز کنیم، بلکه اجازه می‌دهد تا با تکرار داستان بازی، به بررسی آن بپردازیم. این کار باعث می‌شود از ارائه‌ی محصولی خاص و استثنایی مطمئن شویم.

هدف نهایی ما، ارائه‌ی تجربه‌ای است که لیاقت اشتیاقی را داشته باشد که همواره برای The Wolf Among Us نشان داده‌اید. ماه‌های بیشتر، این زمان را به ما می‌دهد تا تمام تلاش خود را برای ارائه‌ی بهترین محصولمان به کار بگیریم. نسبت به پیشرفتی که تاکنون در روند ساخت بازی صورت گرفته، بسیار متشاق بوده‌ایم و میزان بیشتری از این اشتیاق نیز برای ادامه‌ی کار وجود دارد.

فصل دوم The Wolf Among Us در جولای ۲۰۱۷ و پیش از برگزاری مراسم کمیک کان معرفی شد. این فصل نیز همانند فصل نخست، بر اساس داستان‌ها و کتاب‌های کمیک نوشته‌ی بیل ویلینگام ساخته شده است. متاسفانه تاکنون جزئیات زیادی از داستان فصل دوم منتشر نشده است. تنها چیزی که می‌دانیم، این است که در فصل دوم، ماجراهای جدید در انتظار کاراکترهای قدیمی هستند.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.