مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

برای اولین بار است که تری‌آرک توسعه یک بازی برای ایکس‌باکس وان ایکس را تجربه می‌کند!

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

بازی Call of Duty: Black Ops 4، مطابق انتظارات بر روی ایکس‌باکس وان ایکس از رزولوشن ۴k برخوردار خواهد بود. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

Black Ops، همواره به عنوان یکی از مشهورترین مجموعه‌های سری Call of Duty محسوب می‌شود که امسال شاهد عرضه چهارمین نسخه از آن خواهیم بود. گرافیک Call of Duty: Black Ops 4، در نمایش‌های اولیه، Black Ops 4 نسبت به نسخه‌های قبل از کیفیت بالایی برخوردار است و قطعا پشتیبانی از رزولوشن ۴k و قابلیت HDR بر روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس، کیفیت گرافیک بازی را دوچندان خواهد کرد.

همانگونه که انتظار می‌رفت، استودیو تری آرک، سازنده بازی Black Ops 4 در صفحه پیش خرید این بازی در فروشگاه ایکس‌باکس، رسما پشتیبانی بازی از قابلیت‌های ایکس‌باکس وان ایکس را تایید کرد. برای اولین بار است که تری آرک به توسعه یک بازی، همراه با پشتیبانی از قابلیت‌های ایکس‌باکس وان ایکس می‌پردازد. همچنین، Call of Duty: Black Ops 4 در لیست بازی‌های پشتیبانی شده از ایکس‌باکس وان ایکس نیز قرار دارد.

همراه با ایکس‌باکس وان ایکس، احتمالا شاهد پشتیبانی Black Ops 4 از پلی‌استیشن ۴ پرو نیز خواهیم بود با اینکه سونی هنوز رسما این موضوع را تایید نکرده است. مثل سال‌های گذشته، سونی همکار تبلیغاتی اکتیویژن محسوب می‌شود و به همین خاطر بعید به نظر می‌رسد که چنین پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو به عمل نرسد.

نسخه رایانه‌های شخصی بازی نیز، از رزولوشن ۴K و HDR همراه با فریم‌ریت باز (بدون محدودیت) پشتیبانی می‌کند و قطعا کاربران این پلتفرم بهترین تجربه را از بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهند داشت.

بازی Call of Duty: Black Ops 4، در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است، Black Ops 4 فاقد بخش داستانی خواهد بود و کاربران با خرید بازی می‌توانند به تجربه بخش چندنفره، بتل رویال و زامبی بازی بپردازند. در اینجا می‌توانید تمامی تریلرهای منتشر شده از بازی را نیز مشاهده کنید.


منبع Segment Next


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.